ESKİŞEHİR TTP

ETTOM

 10 Mayıs 2018 tarihinde, üniversitemiz ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi; OSB İş ve Ticaret Merkezi Alanı'nda gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Proje pazarı kapsamında Larva 5. ve 6. dönem öğrencilerimizin hazırladığı iş planı projelerinin sergilenmesi, çalışmalarının sanayicilerimize tanıtılması, üniversite, iş dünyası ve öğrencileri ile bilgi ve görüş alışverişinin sağlanması amaçlanmaktadır.

Proje sergileri ile birlikte proje yarışmasının finali yapılacaktır. Başarılı bulunan projelere ödüller verilecektir. Öğretim üyelerimizi, öğrencilerimizi, üniversite çalışanlarımızı, sanayicimizi, kamu sektörümüzü ve yeniliğe inanan, çalışmalarını hayat görüşünü bu yönde şekillendiren herkesi katkıları ile etkinliğimize bekliyoruz.

 

Proje Fuarı İle İlgili Önemli Bilgiler: 

EGG'A LARVA PROJE PAZARI 2018 yarışmasına katılmak için Web adresimizde ve facebook hesabımızda bulunan başvuru formlarının doldurularak, son başvuru tarihi 30 Nisan 2018 Pazartesi saat 17:00’a kadar

                                  esoguprojefuari@gmail.com

Adreslerine  gönderilmesi gerekmektedir.

Bu aşamaya gelen projeler 10 Mayıs’ta Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi; OSB İş ve Ticaret Merkezi alanında sergilenerek yarışmaya katılabileceklerdir.

 

İLETİŞİM

http://www.eskisehirttp.com/

http://www.facebook.com/esogu.ettom

canyaman89@gmail.com

 

‘EGG'A LARVA 2018’ PROJE PAZARI BAŞVURU ÖZETİ

 

Başvuru Formunu doldururken dikkat edilmesi beklenen kurallar;

 

  • Lütfen başvuru formunuzu eksiksiz olarak doldurmaya özen gösteriniz.
  • İlk bölüm öğrenci ve proje bilgilerinizin girildiği bölümdür. Aynı proje için birden fazla öğrenci çalıştı ise projeye katılan tüm öğrencilerin isimlerinin yazılması gerekmektedir.
  • Proje özeti için sadece size ayrılan alanı kullanın. (Başvuru formu, belirlenen formatta 1 sayfayı geçemez)
  • Proje özetiniz genel olarak giriş, gereç ve yöntemler, bulgular ve sonuç bilgilerini içermelidir. Projeniz ile ilgili tüm açıklamaları bu bölüme yazmanız gerekmektedir..

 

Yazı karakteri: Calibri (10 punto) tipinde kullanılmalıdır.

Satır Aralığı: Başlık Büyük harf , koyu ve özet tek satır aralığı olmalıdır.

Poster sunumu hazırlama kuralları için tıklayınız.

Başvuru formunuza dosyanızı, isminizin baş harfi ve soy isminizden oluşan kısaltma, fakülte/bölüm ya da meslek yüksekokulu bilginiz ile kaydedip gönderiniz.

 

Başvuru formu dosyasını isimlendirirken; proje sahibi  listesindeki 1nci kişinin isminin baş harfi ve soy isminden oluşan kısaltma_fakülte kısaltması (Mühendislik Mimarlık Fakültesi için MMF , Fen-Edebiyat Fakültesi için FEF , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi için İİBF , Ziraat Fakültesi için ZF , Meslek Yüksekokulu için MYO vb.)

 

Örneğin; kimya mühendisliğinden katılan Ali Bircan ve Ayşe Mutlu isimli öğrencilerin özet dosya adı: Abircan_KM_MMF yada Amurtlu_KM_MMF olarak gönderilmelidir. (çoklu proje sahibinin olduğu özette dosya adınızı ilk isim ile yazılması yeterlidir. )

EGG'A LARVA PROJE PAZARI 2018 Başvuru formu için tıklayınız.

EGG'A LARVA PROJE PAZARI 2018 Poster şablonu için tıklayınız

Duyurular
Eskişehir Web Tasarım