ESKİŞEHİR TTP

ETTOM

 

Yaratıcı Girişimcilik Programı, yaratıcı girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirmesine yardımcı olan üç günlük uygulamalı bir eğitim programıdır. Katılımcılar üç gün boyunca yaratıcı bir işletme kurmanın ve yürütmenin belli başlı yönlerini öğrenme imkanı bulacak.

Nesta akreditasyonuna sahip bir Yaratıcı Girişimcilik Eğitmeni tarafından yönetilecek olan eğitim programına yerel konuklar ve alanlarında uzman kişiler de katılacak. Eğitmen, yaratıcı girişimcilere iş fikirlerini keşfetmelerinde ve iş tekliflerini geliştirmelerinde yardımcı olurken aynı zamanda onlara hedefleri ve motivasyonları ile örtüşen bir iş modeli ortaya çıkarabilmeleri için yol gösterecek.

Yaratıcı Girişimcilik Programı, Birleşik Krallık merkezli inovasyon vakfı Nesta tarafından geliştirilmiştir ve eğitim British Council ile ortak olarak verilmektedir. Nesta’nın Yaratıcı Eğitimciler için Eğitim Seti’ni temel kaynak olarak kullanan program, bir iş ortamı için özel olarak tasarlanmış pratik alıştırmalar ve etkinlikler ile sürdürülmektedir.

Ayrıca yeniden düzenlenmiş Yaratıcı İşletmeler için Eğitim Seti’nin Türkçe tercümesini de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Başvuru ve ayrıntılar linkte mevcuttur.

Duyurular
Eskişehir Web Tasarım