ESKİŞEHİR TTP

ETTOM

Melek yatırımcılar, erken aşamadaki girişimlere finansman desteği sağlayarak girişimlerinin basarı şansını arttırmayı amaçlamaktadırlar. Düzenlenen Melek Yatırımcı Toplantıları’nda da girişimciler ile bir araya gelen yatırımcılar, onların projelerini ve iş fikilerini değerlendirirerek ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadırlar. Bu doğrultuda Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (ETTOM), girişimciler ve yatırımcılar arasında bir köprü görevi görmek, değerli iş fikirlerini yatırımcılara tanıtmak ve sektör bakış açılarını girişimcilere kazandırmak adına Melek Yatırımcı Toplantısı düzenlemektedir. Her yıl belirli zamanlarında düzenlenecek olan bu toplantıların ilk ayağını Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı ile birlikte organize eden ETTOM siz değerli girişimcilerin katılımını beklemektedir.

Melek Yatırımcı Toplantısı; Girişimci, Akademisyen ve Öğrenci olarak 3 kategoride gerçekleştirilecektir. Bu kategorilerde başvurular derlenerek toplantı saatleri ayarlanacak ve başvuru sahiplerine mail yolu ile bildirilecektir.

15 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Melek Yatırımcı Toplantısı Katılımcı Başvuru Formu’nun doldurulması ve ilgili kategoriye ait Proje Başvuru Formu ile sunum taslağının hazırlanıp ettomgirisim@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Katılımcı başvuru formu için lütfen tıklayınız.

Kategorilere göre proje başvuru formları:

Sunum taslağı için lütfen tıklayınız.

Duyurular
Eskişehir Web Tasarım