ESKİŞEHİR TTP

ETTOM

Üniversitelerin çeşitli akademik birimlerinde eğitim gören öğrencilerin fikir ve projelerinin geliştirilmesine olanak sağlayan gerekli alt yapıyı temin ederek gelişme sürecinde danışmanlık, mentorlük ve eğitimler verilen merkezlerdir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesindeki karşılığı ‘Larva’ dır. 1601 – TÜBİTAK Yenilik Ve Girişimcilik Alanlarında Kapasite Artırılmasına Yönelik Destek Programı Üniversitelerde Girişimcilik Sertifika Programı Oluşturulması Ve Yürütülmesi Çağrısı kapsamında desteklenen ön kuluçka merkezimizde ESOGÜ öğrencileri fikirlerini geleceğe taşımaktadır.

 EGG’A Larva Girişimcilik Sertifika Programı; TÜBİTAK, ESOGÜ ve KOSGEB tarafından imzalanan protokol çerçevesinde onaylanan 72 saatlik eğitim programıdır.

 Ön kuluçka sürecinde katılımcılara ETTOM uzmanlarınca fikri sınai mülkiyet hakları danışmanlığı ve proje yazım desteği verilmektedir.

Girişimcilere, Larva Binasında 7x 24 açık ofis imkanı sağlanmıştır. Ürün geliştirme sürecinde ihtiyaç duyacakları test ve analiz hizmetleri için üniversite altyapı ve imkanları ile karşılanmakta, gerek duyulduğu hallerde projelere akademik danışmanlık sağlanmaktadır.

 Larva katılımcıları; tecrübe paylaşımı toplantılarında sektör liderleri ile buluşturulmakta, projelerini melek yatırımcılara sunma fırsatı yakalamakta ve ETTOM mentorleri ile birebir çalışma şansı bulmaktadır.

            Projeler her yıl sonunda düzenlenen ‘Girişimcilik Proje Pazarı’ ile yatırımcıları ile buluşturulmaktadır.

 

 

İlgili Dökümanlar:

Ön Kuluçka Merkezi (EGG'A Larva) İşlik Tahsis Formu

Ön Kuluçka Merkezi (EGG'A Larva) Hizmet Talep Formu

Ön Kuluçka Merkezi (EGG'A Larva) Ara Rapor Formu

Ön Kuluçka Merkezi (EGG'A Larva) Sonuç Rapor Formu

Eskişehir Web Tasarım